Aktualności

25.08.2016

Jak utrzymać uwagę użytkownika storny

Napisane przez: Mariusz Dykas

Oto kolejny odcinek z cyklu szkoleń wideo dotyczących apektów użytkowych tworzenia stron internetowych. Przypomnę Ci tylko, że kurs nazywa się User eXperinterface, a jego szczegółowy opis i możliwośc zapisu znajdziesz tutaj:

Czytaj

24.08.2016

Dlaczego przycisk CTA jest tak ważny?

Napisane przez: Mariusz Dykas

Kontynuujemy cykl szkoleń wideo dotyczących apektów użytkowych tworzenia stron internetowych. Przypomnę Ci tylko, że kurs nazywa się User eXperinterface, a jego szczegółowy opis i możliwośc zapisu znajdziesz tutaj:

Czytaj

21.08.2016

Weź udział w szkoleniu User eXperinterface

Napisane przez: Mariusz Dykas

Rozpoczał się nowy cykl szkoleń wideo dotyczących apektów użytkowych tworzenia stron internetowych. Kurs nazywa się User eXperinterface, a jego szczegółowy opis i możliwośc zapisu znajdziesz tutaj:

Czytaj

11.08.2016

Facebook jak Snapchat. Filmy profilowe?!

Napisane przez: Mariusz Dykas

Facebook wprowadził nowe funkcje profilowe. Już od jakiegoś czasu możesz ustawić film profilowy zamiast statycznego zdjęcia na Facebooku. Bardzo możliwe jest to, że Facebook wraz z drugim swoim portalem Instagram bardzo mocno chce wprowadzić i uzależnić ludzi od tzw. stories znanej głównie ze Snapchata.

Czytaj

27.05.2016

Profilowanie klienta

Napisane przez: Mariusz Dykas

Zanim sprzedasz swój produkt lub usługę musisz wiedzieć kto jest Twoim klientem. Czasy gdy stało się na straganie oczekując na swoich klientów aż sami łaskawie do nas przyjdą bezpowrotnie minęły. Dzisiaj żeby klient przyszedł do Ciebie najpierw to ty musisz wyjść do niego ze swoją ofertą. Konkluzja jest prosta, trzeba wiedzieć kto jest Twoim klientem i jakie potrzeby zaspokajasz. Czytaj

25.05.2016

Piksel Kod - Śledź swoich klientów

Napisane przez: Mariusz Dykas

Czy nie byłoby świetnie gdyby wiedzieć kto wchodzi na nasze strony firmowe czy strony typu Landing Page mimo iż się nie zapisali czy nie kupili? Dzięki temu mógłbyś skierować swoją reklamę do osób, które wiesz, że interesują się Twoim tematem. Jak najbardziej taka możliwość istnieje i jest to Piksel Kod na Facebook’u.

Czytaj

16.05.2016

Rozmieszczenie nagłówków na Stronie Lądowania

Napisane przez: Mariusz Dykas

Nagłówek, niby prosta rzecz, zaledwie jedno zdanie. Jednak jeśli całą reklamę, cały Landing Page dopieścisz do granic możliwości, zaś sam nagłówek potraktujesz po macoszemu.. to wróżę Ci tylko żywiołową klęskę. Kiedyś, od kogoś usłyszałem taką myśl: Na napisanie samego nagłówka, poświęcam 5 - krotnie więcej czasu niż na całą resztę” Czytaj

16.05.2016

Email marketing już nie działa

Napisane przez: Mariusz Dykas

Dokładnie tak jest jeśli baza, którą posiadasz została kupiona czy wygenerowana w 'nieetyczny' sposób. Jednak na świecie, email Marketing do dziś jest podstawą automatyzacji marketingu w internecie. Można powiedzieć, że jest to reklama, sprzedaż, obsługa i edukacja klienta w jednym. W USA większość firm, która poważnie traktuje sprzedaż w internecie korzysta z dobrodziejstw tego narzędzia. W Polsce dochodzimy powoli do ok 50% firm. Czytaj

24.04.2016

Marketing Automation - cóż to takiego?

Napisane przez: Mariusz Dykas

Marketing Automation uznawany jest za technologię marketingową zapewniającą największy zwrot z inwestycji. Opinię taką wyraziło 58% respondentów w badaniu Survey Report: A Look At the Content and Technology Driving Today’s Demand Generation przeprowadzone przez Spear Marketing Group.

Czytaj
1  2    >