Aktualności

24.08.2016

Dlaczego przycisk CTA jest tak ważny?

Napisane przez: Mariusz Dykas

Kontynuujemy cykl szkoleń wideo dotyczących apektów użytkowych tworzenia stron internetowych. Przypomnę Ci tylko, że kurs nazywa się User eXperinterface, a jego szczegółowy opis i możliwośc zapisu znajdziesz tutaj:

https://salesmiles.pl/sklep/user_experinterface-4.html

Wejdź w ten link, dołącz do naszej społeczności i poszerz swoją wiedzę o techniki, które dotychczas znane były tylko najlepszym web designerom!

Przed Tobą kolejny odcinek szkolenia User eXperInterface MINI. Tym razie poznasz rolę przycisku CTA na Twojej stronie internetowej. Dowiesz się też dlaczego jego powtarzanie w witrynie ma duże znaczenie. Usiądź wygodnie i przygotuj się na ogromną dawkę wiedzy! 

 

Mariusz Dykas

CEO SalesMiles

Mariusz Dykas - przedsiębiorca, który już od gimnazjum zajmuje się biznesem. W artystyczny sposób przedstawia swoją pasję rozwoju osobistego oraz pokazując inną drogę ludzkiego życia. Autor książki @MARKET_ING. Od wielu lat pokonuje wszystkie stereotypowe spojrzenie na życie.

Magik, który zawsze znajdzie rozwiązanie na dane wyzwanie. Słowo problem nie występuje w jego słowniku. Jest człowiekiem orkiestrą potrafiącym odnaleźć się w praktycznie każdym środowisku.

Jako filantrop wspiera ludzi kreatywnych jak i ciekawe pomysły. Angażuje się w charytatywność jak i projekty non profit. Rozdaje wiele szkoleń jak i narzędzia marketingowe na swoich spotkaniach rozwojowych.

Komentarze