Aktualności

25.08.2016

Jak utrzymać uwagę użytkownika storny

Napisane przez: Mariusz Dykas

Oto kolejny odcinek z cyklu szkoleń wideo dotyczących apektów użytkowych tworzenia stron internetowych. Przypomnę Ci tylko, że kurs nazywa się User eXperinterface, a jego szczegółowy opis i możliwośc zapisu znajdziesz tutaj:

https://salesmiles.pl/sklep/user_experinterface-4.html

Wejdź w ten link, dołącz do naszej społeczności i poszerz swoją wiedzę o nigdzie nie publikowane wcześniej tajemnice web designu.

Przed Tobą kolejny odcinek szkolenia User eXperInterface MINI. Dzisiaj dowiesz się jak dokonać niemożliwego, czyli utrzymać uwagę osoby odwiedzającej Twoją stronę internetową. Dowiesz się też dlaczego szerokośc tekstu jest taka istorna. Usiądź wygodnie i przygotuj się na ogromną dawkę wiedzy! Dobrze żebyś miał pod ręką długopis i kartkę papieru.

 

Mariusz Dykas

CEO SalesMiles

Mariusz Dykas - przedsiębiorca, który już od gimnazjum zajmuje się biznesem. W artystyczny sposób przedstawia swoją pasję rozwoju osobistego oraz pokazując inną drogę ludzkiego życia. Autor książki @MARKET_ING. Od wielu lat pokonuje wszystkie stereotypowe spojrzenie na życie.

Magik, który zawsze znajdzie rozwiązanie na dane wyzwanie. Słowo problem nie występuje w jego słowniku. Jest człowiekiem orkiestrą potrafiącym odnaleźć się w praktycznie każdym środowisku.

Jako filantrop wspiera ludzi kreatywnych jak i ciekawe pomysły. Angażuje się w charytatywność jak i projekty non profit. Rozdaje wiele szkoleń jak i narzędzia marketingowe na swoich spotkaniach rozwojowych.

Komentarze