Zwiększ sprzedaż przez internet

Zwiększ sprzedaż przez internet dzięki strategiom wykorzystywanym przez większość firm działających w USA. Jest to technologia marketingowa zapewniającą największy zwrot z inwestycji. Opinię taką wyraziło 58% respondentów w badaniu Survey Report.

Czy to w ogóle jest coś dla mnie?

Narzędzia te przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy chcą sprzedawać przez internet swoje usługi począwszy od fryzjera, stomatologa, internetowego sklepu odzieżowego po sklep z płytkami ceramicznymi czy drukarnie wielkoformatową. Brak Ci wiedzy? To żaden problem. SalesMiles przeznaczony jest właśnie dla osób takich jak Ty. Pokażemy Ci krok po kroku jak doprowadzić do powstania naprawdę skutecznej kampanii marketingowej. Począwszy od budowania bazy klientów (ponad 27 różnych technik) po samą sprzedaż. Jak do tej pory, nie słyszałem o tym aby marketing automation w jakiejś branży nie miał racji bytu.

“91% najbardziej zadowolonych użytkowników zgadza się, że Marketing Automation jest bardzo istotne w całkowitym sukcesie marketingu” -– Marketo & Ascend2 “Marketing Automation Strategies for Sustaining Success” (2015)

Metody te wykorzystasz zarówno w banku, lumpeksie, aptece jak i w pralni. Strategie te wykorzystywane są w USA od dawna, natomiast w Polsce jak do tej pory niewiele firm z nich korzysta. Zarejestruj się i dowiedz się w jaki sposób możesz wykorzystać niewiedzę konkurencji i momentalnie zwiększyć sprzedaż.

Jak dużo czasu będę potrzebował na obsługę tych narzędzi?

Może Ci się wydawać, że obsługa narzędzi, przemyślenie całej kampanii, zaprojektowanie to bardzo czasochłonne zajęcie tym bardziej, że niewiele wiesz na ten temat. Masz rację o ile będziesz uczył się wszystkiego na własną rękę przemierzając czeluścia internetu. W SalesMiles wszystko masz podane na tacy. Wiedza, którą przekazujemy nie jest ogólnikowa a ściśle określona do Twojej branży i produktu czy usługi. Nie wierzysz? Zarejestruj się bezpłatnie i sprawdź sam.

Kiedy zobaczy pierwsze namacalne efekty.

Pierwsze namacalne efekty zobaczysz po miesiącu działania. Tylko tyle? Tak. Tylko tyle. Nie czarujmy się. Przekonać możesz się tylko i wyłącznie logując do naszego panelu o tutaj. Znajdziesz tam odpowiednie materiały wideo, które wyjaśnią Ci dokładnie zasadę i czas funkcjonowania.

“Obserwuje się 11-krotny wzrost użycia MA dziś w porównnianiu do 2011 roku” - źródło www.emailmonday.com

Czy trudno jest obsługiwać te narzędzia?

W tej kwestii również moglibyśmy również słodzić i wymyślać. Jednak jedyna drogą jest przekonanie się na własnej skórze, że narzędzia są bardzo intuicyjne a na każdym kroku czeka na Ciebie nasza pomoc. Odpowiedzią na to pytanie jest również ZAREJESTRUJ się na okres próbny.

A co po okresie próbnym?

W SalesMiles po okresie próbnym należy wybrać interesujący Cię pakiet i dalej korzystać, a w przeciwnym razie dostęp do Twojego konta po prostu zostanie zablokowany.

Załóż bezpłatne konto

najlepszy pakiet

FREEMIUM

297zł

0zł

lifetime

  • Autoresponder
  • Generator stron landing page
  • Narzędzie obsługi klienta
  • Generator POPup
  • Skracacz linków
  • Pakiet wiedzy