Video Marketing

Nie pozwól aby rynek zostawił Cię w tyle. Nagramy dla Ciebie najlepszy film promujący Twoją firmę.

“Wyróżnij się, albo zgiń” - jest to odwieczna zasada marketingu i reklamy. Nagranie filmu promocyjnego to nadal sposób w jaki możesz wyróżnić swoją firmę spośród tłumu. Niestety nie będzie tak zawsze. Ostatnimi czasy obserwujemy co raz większe zainteresowanie produkcją filmów promujących firmy. Jeśli nie chcesz zostać na końcu to może czas o tym pomyśleć?

Dysponujemy sprzętem i umiejętnościami, które umożliwią nam wyprodukowanie najlepszego filmu promującego Twoją firmę, jaki do tej pory widziałeś. Z przyjemnością zrobimy to wideo w warunkach przyziemnych. Możemy też pobujać w obłokach kręcąc ujęcia z bezzałogowego dronu ;)

Jednak jeśli chcesz zrobić to sam, to zapraszmy Cię na nasz fanpage SalesMiles na Facebook oraz Mariusz Dykas @SalesWithM na Facebook, ponieważ tam będziemy umieszczać porady i instrukcje, jak tego dokonać :)

Transmisja na żywo (livestream)

Do 6 kamer (w tym obraz z komputera), mikrofony Sennheiser G3, G2, dodatkowo 2 mikrofony na salę, transmisja na wiele źródeł (facebook, youtube, serwer prywatny), możliwy wyjazd

Od 1500zł

Nagrywanie wideo (np. teledyski, filmy)

Do 4 kamer, mikrofony Sennheiser G3, G2, 2 mikrofony ręczne, możliwy wyjazd, montaż

Od 2000zł

Video Marketing

Współpraca z marketerem, do 4 kamer, mikrofony Sennheiser G3, G2, 2 mikrofony ręczne, możliwy wyjazd, montaż

Od 2500zł

Nagranie produktu (VOD)

Współpraca z marketerem, do 4 kamer, mikrofony Sennheiser G3, G2, 2 mikrofony ręczne, możliwy wyjazd, montaż, cały dzień pracy dopóki nie zakończymy nagrań

Od 4000zł